Firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym pracownikom komfort pracy oraz pełne bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo pracy i zdrowie naszych pracowników to wysoce cenione wartości w naszej firmie. Dlatego też, ustanawiamy najwyższe standardy pracy i formujemy procedury tak, aby zdrowie i życie kadry pracowników znajdowało się w centrum wszelkiego planowania. Wszystkie instrukcje i procedury przechodzą szczegółową weryfikację pod kątem bezpieczeństwa pracy. Ponadto, stale podnosimy kwalifikacje pracowników i kadry zarządzającej tak, aby redukować ryzyko wypadków w czasie pracy. Stawiamy na rozwój kadry bo kadra to kluczowy aspekt działania naszej firmy.

"Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą zorientowanym na dobro naszych pracowników. Dbamy o jak najlepsze relacje w zespole, wierzymy że jest to klucz do sukcesu optymalnie funkcjonującego przedsiębiorstwa. Nieustannie prowadzimy dialog ze wszystkimi pracownikami, ponieważ stawiamy na otwartą komunikację, która przyczynia się do efektywniejszej pracy zatrudnianych przez nas osób."

W celu nawiązania współpracy skontaktuj się z nami:

tel: +48 22 628 33 59
mail: biuro@olpc.com

Operator Logistyczny Paliw Ciekłych Sp. z o.o. S.K.A.

Adres: ul. Podleśna 7a 05-220 Zielonka
NIP 9581664366
REGON 221989853