Długoletnie doświadczenie w branży paliwowej oraz najwyższe standardy obsługi klienta to jakość proponowana naszym klientom.

Sukces na rynku paliw płynnych zawdzięczamy naszej wiedzy i dośiadczeniu zdobytym przez wieloletnią pracę w branży. Stawiamy na jakość oferowanej usługi poprzez Innowacyjne rozwiązania techniczne. Nasz cel to zapewnienie obsługi najwyższej jakości oraz zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych towarów. Cały czas podonośmy kwalifikacje naszych procowników, rozwijamy ich kompetencje oraz wdrażamy nowe innowacyjne rozwiążania technologiczne z zakresu składowania i przewozu paliw ciekłych. Na bieżąco kontrolujemy nasze działania i procedury tak, by redukować i usuwać wszelkie straty.

"Nowoczesny park samochodowy i innowacyjne rozwiązania w zakresie monitoringu transportu gwarantują bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. Każdy pojazd wyposażony jest w lokalizator GPS i przechodzi kontrole sprawności. Nasi kierowcy i operatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewozie oraz składowaniu paliw płynnych oraz specjalistyczną wiedzę na ten temat."

W celu nawiązania współpracy skontaktuj się z nami:

tel: +48 22 628 33 59
mail: biuro@olpc.com

Operator Logistyczny Paliw Ciekłych Sp. z o.o. S.K.A.

Adres: ul. Podleśna 7a 05-220 Zielonka
NIP 9581664366
REGON 221989853